• امروز : یکشنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Sunday - 29 January - 2023
13

فراخوان جمعیت خدمتگزاران جهادی برای انتشار لیست نامزدهای اصلح انتخابات شورای شهر تهران

  • 17:55
  • 27 اردیبهشت 1400

فراخوان جمعیت خدمتگزاران جهادی برای انتشار لیست نامزدهای اصلح انتخابات شورای شهر تهران
جمعیت خدمتگزاران جهادی از تشکل های انقلابی با صدور بیانیه‌ای از نامزدهای متخصص و متعهد انتخابات ۱۴۰۰ شوراهای شهر تهران دعوت کرد تا با ارایه و ثبت سابقه فعالیت های خود در فراخوان حمایتی جمعیت به منظور پالایش و جمع بندی نهایی لیست این تشکل ثبت نام کنند.
جمعیت خدمتگزاران جهادی در بیانیه فراخوان انتخاباتی خود اعلام کرد:
یکی از اهم امور دایر در مدیریت کشور و بالتبع اداره ی شهرها، رویکرد افزایش سرمایه‌ی ارزشمند «اعتماد عمومی» و بسترسازی حضور و فعالیت پرنشاط و باانگیزه مردم در تمامی عرصه‌های پیشرفت، آبادانی و توسعه‌ کشور است و در این مسیر، اصل اساسی تشکیل محور شورای اسلامی شهر و روستا در قالب ساخت نظام اجتماعی کشور، حاکی از توجه و اهتمام نظام جمهوری اسلامی ایران به موضوع تکثر دیدگاهها و تضارب آراء و نیز نگاه جدی به مقوله تنوع افکار و بهره گیری از مشورت در زمینه اداره امور کشور است. این مهم، یکی از گزاره¬های متعددی است که ساختار سیاسی کشور را از نظام های مرتجع و مستبد متمایز می¬سازد.
بر این مبناست که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند ” اسلام در ضمن این‌که احکام و اراده الهی را در هدایت و صلاح انسانها دارای کمال تأثیر میداند، اراده انسان، حضور انسان و حضور آحاد مردم را هم در همه کارها پیش‌بینی کرده است. یک نمونه آن همین مسأله شوراست”.
از این رو توفیق شوراها در دستیابی به اهداف متعالی خود نیازمند تمهیداتی است که در راس آن گزینش افراد متخصص و متعهد به آرمان های دینی و میهنی خودنمایی می کند.
به همین منظور و در راستای بهبود زیست اجتماعی و تحقق اهداف اجتماعی در چشم انداز بلند گام دوم انقلاب اسلامی
جمعیت خدمتگزاران جهادی، از کلیه نامزدهای توانمند و انقلابی که با انگیزه متعالی و خلوص نیت برای فعالیت جهادی در شورای اسلامی شهر تهران ثبت نام نمودند برای ارایه سوابق اجرایی، برنامه عملی و فعالیت های مرتبط خود در سایت رسمی این تشکل سیاسی-اجتماعی دعوت بعمل می آورد، تا پس از تجمیع مدارک و روزمه آن دسته از متقاضیان گرامی که نسبت به ثبت نام در این رقابت اقدام نموده اند، در خصوص بررسی سوابق، رتبه¬بندی داوطلبان و ارایه لیست نهایی مورد حمایت این تشکل بزرگ اقدام لازم صورت پذیرد.
این جمعیت مساعی خود را به کار خواهد بست تا با پیروی از معیارهای تراز مدیریت شهری و شاخص های انقلابی، برترین نیروهای متعهد و متخصص را به منظور حمایت و کسب آراء مردمی به مردم عزیز شهر تهران معرفی و برای حمایت از نامزدهای حائز شرایط نسبت به انتشار لیست انتخاباتی شورای اسلامی شهر تهران، اقدام فراگیر نماید.
این فراخوان همچنین یادآور شده است: بدین وسیله از کلیه متخصصین واجد شرایطی که در انتخابات شوراها کاندیدا شده اند، دعوت بعمل می آورد تا جهت قرارگیری در لیست انتخاباتی جمعیت خدمتگزاران جهادی، از طریق تکمیل فرم ثبت نام در سایت به معرفی خود اقدام نمایند.
بر اساس این فراخوان، کاندیداهای واجد شرایط می‌توانند، سوابق اجرایی، برنامه عملیاتی و رزومه خود را حداکثر تا تاریخ دهم خرداد ماه از طریق فرم ثبت نام ارسال نمایند تا جمعیت خدمتگزاران جهادی، لیست نهایی را پس از بررسی سوابق و برنامه ها به محضر ملت شریف ایران معرفی نماید.

لینک کوتاه : http://khedmatjahadi.com/?p=770
  • دیدگاه‌ها برای فراخوان جمعیت خدمتگزاران جهادی برای انتشار لیست نامزدهای اصلح انتخابات شورای شهر تهران بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.